Klasa okręgowa: AMSPN Hetman Zamość rozgromił Echo Zawadę

Tadeusz Kowalski
W trzeciej kolejce zamojskiej klasy okręgowej, w sobotę 27.08 na stadionie OSiR w Zamościu, piłkarze Hetmana rozgromili Echo Zawadę 7:1.

Do przerwy był wynik 2:0 i nic nie zapowiadało pogromu Echa. Hetman był stroną atakującą, ale raził nieskutecznością. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Piłkarze Echa jedyną bramkę zdobyli po nieporozumieniu bramkarza Hetmana z własnym obrońcą. Na podkreślenie zasługuje hat-trick Mariusza Kycki. Oprócz dwóch kuriozalnych bramek, mogliśmy też obejrzeć, szczególnie pod koniec meczu, kilka składnych akcji gospodarzy oraz ładnych strzałow zakończonych golami.

SKŁADY ZESPOŁÓW:

HETMAN: Michał Kiecana - Mateusz Adamczuk, Bartłomiej Adamczyk, Kamil Grela, Artur Chałas - Krystian Szura (80 Przemysław Watraczuk), Przemysław Kita, Bartłomiej Mazur, Jakub Hałas, Mateusz Szyper (44 Adam Koszałka) - Mariusz Kycko (75 Kamil Kornas)
trener - Robert Wieczerzak

ECHO: Mariusz Sokołowski - Mateusz Duda, Paweł Mazurek, Artur Lipski, Michał Zgnilec - Paweł Dulbas, Krzysztof Kwiatkowski, Szymon Hubala, Artur Brzyski (63 Sebastian Waga), Łukasz Winiarski (66 Mirosław Garbaty) - Dawid Hereta
trener - Robert Kulik

Bramki zdobyli: 1:0 Mariusz Kycko 24, 2:0 Mariusz Kycko 38, 2:1 Dawid Hereta 53, 3:1 Mariusz Kycko 59, 4:1 Adam Koszałka 61, 5:1 Bartłomiej Adamczyk 68, 6:1 Kamil Grela 78, 7:1 Kamil Grela 89

Żółte kartki otrzymali: Bartłomiej Adamczuk (Hetman) oraz Michał Zgnilec, Mateusz Duda, Mirosław Garbaty (Echo)

Sędziował: Artur Tymecki (OKS Zamość)

Hetman zajmuje w tabeli 6. miejsce z 4 pkt, ale rozegrał o jeden mecz mniej. W najbliższą środę AMSPN jedzie do Werbkowic, a w sobotę 3.09 kolejny mecz rozegra na własnym stadionie ze Spartą Łabunie.