Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Masz w domu stare znaczki, monety lub medale? Przyjdź w niedzielę do Hrubieszowskiego Domu Kultury, pochwal się, sprzedaj lub wymień swoim zbiorem z innymi pasjonatami.

Hrubieszowski Dom Kultury i Klub Kolekcjonerów zapraszają na kolejna już „Giełdę staroci – targi wymienne”. Giełda zostanie otwarta w niedzielę o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 12.00. Przyjść może każdy, który jest zainteresowany starymi monetami, znaczkami, banknotami, zdjęciami pocztówkami czy książkami.

- Giełda organizowana jest u nas co miesiąc przez Koło Kolekcjonerów, które zostało zawiązane 18 kwietnia tego roku w Hrubieszowie. Impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to okazja nie tylko do zakupu interesujących nas przedmiotów czy wymiany, ale też do dyskusji o historii. Wiele osób przynosi ze sobą unikatowe medale, które często są zarzewiem gorących debat o patriotyzmie i historii. Dla nas szczególnie ważne jest, by zainteresować kolekcjonerstwem większą liczbę młodych osób, bo dzięki temu mogą się oni uczyć cierpliwości i wytrwałości. Serdecznie zapraszamy – zachęca Joanna Błaszczak z Hrubieszowskiego Domu Kultury.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!