Pierwszy salon NEONET w Hrubieszowie – na klientów czeka specjalna oferta cenowa!

Materiał informacyjny Neonet
Już w czwartek 18 marca mieszkańcy Hrubieszowa będą mogli zrobić zakupy w pierwszym w mieście elektromarkecie sieci NEONET. Z tej okazji czeka na nich specjalna oferta produktowa i cenowa. W dniu otwarcia otrzymają także specjalne ekologiczne gadżety z logo sklepu.

Nowy salon NEONET, którego otwarcie nastąpi już 18 marca o 9 rano, znajduje się przy ulicy Kolejowej 8 i jest częścią Pasażu Handlowego S1 Center. Ta doskonała lokalizacja obok jednej z głównych dróg Hrubieszowa zapewni szybki i wygodny dojazd wszystkim mieszkańcom miasta. Na klientów dojeżdżających do sklepu samochodem czeka natomiast wygodny parking na terenie obiektu.

W dniu otwarcia odwiedzający salon otrzymają od elektrosieci ekologiczne upominki, a przez cały najbliższy miesiąc będą mogli skorzystać w sklepie z bonów o różnej wartości oraz specjalnej oferty produktowej i cenowej. Na kupujących czekają również doradcy NEONET służący pomocą w doborze elektroniki użytkowej dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów. W kasach sklepu mieszkańcy miasta i okolic będą mogli także odebrać produkty zamówione przez siebie online, na stronie www.neonet.pl.

- Sklep przy ulicy Kolejowej to pierwszy salon NEONET w Hrubieszowie. Klienci znajdą w nim szeroką ofertę elektroniki użytkowej w okazyjnych cenach, a w wyborze pomogą im nasi doradcy. Serdecznie zapraszamy też mieszkańców Hrubieszowa i okolic do zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej, które dzięki dużemu parkingowi obok sklepu oraz dobrej lokalizacji będą mogli wygodnie odebrać w kasach naszego elektromarketu - mówi Katarzyna Piotrowiak, Regionalny Kierownik Sprzedaży NEONET.

W zawiązku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi jednocześnie zakupy w sklepie będzie mogło robić maksymalnie 19 osób, natomiast przed wejściem do salonu klienci znajdą płyny do dezynfekcji rąk oraz maseczki. Zostanie również wydzielona specjalna strefa dla osób czekających w kolejce do salonu. NEONET apeluje także, by klienci zadbali o zachowanie minimum 1,5 metra odstępu od innych oraz do wybierania w miarę możliwości płatności bezgotówkowe.

Dodaj ogłoszenie